درباره هوشمند سازان ساجد

معرفی هوشمندسازان ساجد

شرکت هـوشمندسازان ساجد بـا بهره گیری از نیروهای زبده و کـارآمد مدیران عالی رتبه در سطح کشور فعالیت خود را به منظور ایجاد رفاه عمومی در سطح کلان از سال 94 بـا اتـکاء به حضرت بـاریتعالی و با همت نـیروهای مـتخصص فنی و مدیریتی خود بعنوان صاحبان شرکت بصورت رسمی آغاز نمود.

بیشتر فـعالیت‌های شرکت در راستای خواسته‌های اساسی جامعه تعریف شده و در همین جهت می‌بایست در ابتدای حرکت نیاز سنجی‌های اساسی و کـاملی در سطح جـامعه در زمینه‌هـای مختلفی صورت پذیرفته که حدودا دو سـال قبل از تـاسیس شرکت گروهی کارآمد بررسی‌های لازم و اولیه را انجام دادند که شالوده این بررسی‌ها چارچوب فعالیت‌های شرکت را تشکیل می‌دهد.

خدمات هوشمندسازان ساجد

بـاشگاه مـشتریان ، CRM ، ERP

باشگاه مشتریان و سوئیچ لویالیتی این شرکت دارای بستر و امکانات متنوعی از جمله مدیریت مشتریان، سیستم اعتبار دهی و امتیاز دهی، شناسایی و طبقه بندی مشتریان، مدیریت نمایندگی و بازاریابی و... می باشد.

بیشتر بخوانید

طـراحـی سـایت و سـوشـال مدیا

سایت شما ساختمان و دفتر کار مجازی شما بحساب می‌آید لذا مهم است که در آنرا چگونه ساخته و به نمایش در می‌آورید. بهترین مسیر را پیش رویتان قرار می‌دهیم.

بیشتر بخوانید

طراحی و ساخت نرم افزار و اپلیکیشن

اگر بدنبال ساخت نرم افزار، اپلیکیشن و یا بازی ویژه خود هستید، مطمئنا می‌توانید با درمیان گذاشتن با ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه آنرا اجرایی نمایید.

بیشتر بخوانید

هــوشـمـنـد سـازی

امـروزه با اشـاره به پیشرفت تکنولوژی و اهـمیـت ذخـیـره مـالـی و انــرژی هـوشمند سـازی سـاختمان ضـروری و بسیار حائز اهمیت است و شـما مـی‌توانید بـا خاطر آسوده این امر را به تیم کاملا حرفه‌ای ما بسپارید.

بیشتر بخوانید

انیمیشن و بازی سازی

تبدیل شدن به شرکتی نواندیش ، ارزش آفرین و خلاق ، که نیاز شما را به کوتاه ترین زمان و با جدیدترین روش تهیه می کند و بیشترین رضایت را در کارنامه خود دارید.

شما می توانید اطمینان حاصل کنید که با کمترین هزینه بهترین خدمات برای شما فراهم می شود. ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما راه را انتخاب کنید و از انتخابتان راهتان لذت ببرید.

بیشتر بخوانید

مــارکتینگ داخــلی و بـین الـمللی

هدف اصلی این شرکت فرآیند ارتقای شرکت ها و همچنین پیشبرد اهداف سازمان ها می باشد. به این معنی که ترکیب بازاریابی (به طور خلاصه، محصول، قیمت، مکان، ترویج) با هدف گذاری مشتری داخلی و بین المللی طراحی می شود و بر طبق ترجیحات ساکنان کشور و کشورهای مختلف سفارشی می شود.

بیشتر بخوانید

اخبار

توسط سه شنبه, 15 مهر 1399
حضور شرکت هوشمند سازان ساجد در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ

شرکت هوشمند سازان ساجد با حضور خود در سالن خلیج فارس ، غرفه 44 از خدمات جدید خود در قالب سخت افزار و نرم افزار و اپلیکیشن رونمایی نمود

جزییات
توسط سه شنبه, 15 مهر 1399
انعقاد قرارداد همکاری با انجمن بازی فکری ایران

قرارداد همکاری میان شرکت هوشمند سازان ساجد با حضور جناب آقایان دکتر دستگردی و دکتر بهادران

جزییات
توسط شنبه, 28 دی 1398
مدیر عامل شرکت هوشمند سازان ساجد جوان برتر شد

در اختتامیه هفتمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) از ۲۲ جوان نخبه و ۱۰۰ جوان برتر استان تجلیل شد.

جزییات

بلاگ

شنبه, 6 آذر 1400
هدف نرم افزار باشگاه مشتریان در کسب و کارها چیست؟

نرم افزار باشگاه مشتریان چند وقتی است که به عنوان یک نیاز در کسب و کارهای مختلف علی الخصوص در بخش خصوصی شناخته می شود و بسیاری از کسب و کارها به دنبال آن هستند. اما اصولا این برنامه چیست و چه هدفی را با استفاده از آن می توان دنبال کرد؟ در مورد این موضوع با ما همراه باشید.

جزییات
دوشنبه, 1 آذر 1400
با مفهوم و مزایای باشگاه مشتریان بیشتر آشنا شوید

باشگاه مشتریان را می توان به عنوان یکی از مفاهیم نوظهور در علم بازاریابی و تبلیغات دانست. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی چیستی باشگاه مشتریان بپردازیم و در زمینه مزایای آن با شما صحبت کنیم. در صورتی که صاحب کسب و کاری هستید، این مقاله برای شما مفید واقع خواهد شد.

جزییات
شنبه, 26 تیر 1400
حفظ مشتریان فعلی با باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان، یک استراتژی بسیار حساب‌شده برای حفظ مشتریان فعلی و تحریک آن‌ها برای خرید یا دریافت خدمات دوباره از کسب و کار شما است.

جزییات
نظرسنجی
کیفیت سایت هوشمند سازان چگونه است ؟
آیا نگران کسب و کار خود هستید؟