خدمات ما

بـاشگاه مـشتریان ، CRM ، ERP

باشگاه مشتریان و سوئیچ لویالیتی از خدمات هوشمندسازان ساجد است که دارای بستر و امکانات متنوعی از جمله مدیریت مشتریان، سیستم اعتباردهی و امتیازدهی، شناسایی و طبقه‌بندی مشتریان، مدیریت نمایندگی و بازاریابی و... است.

بیشتر بخوانید

طـراحـی سـایت و سـوشـال مدیا

سایت شما ساختمان و دفتر کار مجازی شما به‌حساب می‌آید لذا مهم است که در آن را چگونه ساخته و به نمایش در می‌آورید. بهترین مسیر را پیش رویتان قرار می‌دهیم.

بیشتر بخوانید

طراحی و ساخت نرم افزار و اپلیکیشن

اگر به دنبال ساخت نرم‌افزار، اپلیکیشن و یا بازی ویژه خود هستید، مطمئناً می‌توانید با درمیان‌گذاشتن با ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه آنرا اجرایی نمایید.

بیشتر بخوانید

هوشمندسازی

امـروزه با اشـاره به پیشرفت تکنولوژی و اهـمیـت ذخـیـره مـالـی و انــرژی هوشمندسازی سـاختمان ضـروری و بسیار حائز اهمیت است و شـما مـی‌توانید بـا خاطرآسوده این امر را به تیم کاملاً حرفه‌ای ما بسپارید.

بیشتر بخوانید

انیمیشن و بازی سازی

خدمات هوشمندسازان ساجد با تبدیل‌شدن به شرکتی نواندیش، ارزش‌آفرین و خلاق که نیاز شما را به کوتاه‌ترین زمان و با جدیدترین روش تهیه می‌کند و بیشترین رضایت را در کارنامه خود دارد.

شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که با کمترین هزینه بهترین خدمات برای شما فراهم می‌شود. ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما راه را انتخاب کنید و از انتخابتان راهتان لذت ببرید.

بیشتر بخوانید

مــارکتینگ داخــلی و بـین الـمللی

هدف اصلی هوشمندسازان ساجد ایجاد فرایند ارتقای شرکت‌ها و همچنین پیشبرد اهداف سازمان‌ها است. به این معنی که ترکیب بازاریابی (به طور خلاصه، محصول، قیمت، مکان، ترویج) باهدف گذاری مشتری داخلی و بین‌المللی طراحی می‌شود و بر طبق ترجیحات ساکنان کشور و کشورهای مختلف سفارشی می‌شود.

بیشتر بخوانید