خدمات ما

بـاشگاه مـشتریان ، CRM ، ERP

باشگاه مشتریان و سوئیچ لویالیتی این شرکت دارای بستر و امکانات متنوعی از جمله مدیریت مشتریان، سیستم اعتبار دهی و امتیاز دهی، شناسایی و طبقه بندی مشتریان، مدیریت نمایندگی و بازاریابی و... می باشد.

بیشتر بخوانید
طـراحـی سـایت و سـوشـال مدیا

سایت شما ساختمان و دفتر کار مجازی شما بحساب می‌آید لذا مهم است که در آنرا چگونه ساخته و به نمایش در می‌آورید. بهترین مسیر را پیش رویتان قرار می‌دهیم.

بیشتر بخوانید
طراحی و ساخت نرم افزار و اپلیکیشن

اگر بدنبال ساخت نرم افزار، اپلیکیشن و یا بازی ویژه خود هستید، مطمئنا می‌توانید با درمیان گذاشتن با ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه آنرا اجرایی نمایید.

بیشتر بخوانید
هــوشـمـنـد سـازی

امـروزه با اشـاره به پیشرفت تکنولوژی و اهـمیـت ذخـیـره مـالـی و انــرژی هـوشمند سـازی سـاختمان ضـروری و بسیار حائز اهمیت است و شـما مـی‌توانید بـا خاطر آسوده این امر را به تیم کاملا حرفه‌ای ما بسپارید.

بیشتر بخوانید
انیمیشن و بازی سازی

تبدیل شدن به شرکتی نواندیش ، ارزش آفرین و خلاق ، که نیاز شما را به کوتاه ترین زمان و با جدیدترین روش تهیه می کند و بیشترین رضایت را در کارنامه خود دارید.

شما می توانید اطمینان حاصل کنید که با کمترین هزینه بهترین خدمات برای شما فراهم می شود. ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما راه را انتخاب کنید و از انتخابتان راهتان لذت ببرید.

بیشتر بخوانید
مــارکتینگ داخــلی و بـین الـمللی

هدف اصلی این شرکت فرآیند ارتقای شرکت ها و همچنین پیشبرد اهداف سازمان ها می باشد. به این معنی که ترکیب بازاریابی (به طور خلاصه، محصول، قیمت، مکان، ترویج) با هدف گذاری مشتری داخلی و بین المللی طراحی می شود و بر طبق ترجیحات ساکنان کشور و کشورهای مختلف سفارشی می شود.

بیشتر بخوانید